Náš tým

Zespół TB logistics

Základem našeho úspěchu jsou naši zaměstnanci. Právě na nich závisínejvyšší kvalita poskytovaných služeb a spokojenost našich klientů.

Náš tým tvoří zkušení specialisté, kteří jsou nápomocní, zodpoví všechny vaše dotazy a pomohou zorganizovat i tu nejnáročnějšípřepravu. Kontaktujte naše zaměstnance.

Manažerský tým

Norbert Polak

Předseda představenstva

E-mailová adresa: n.polak@tbl.eu

Krzysztof Szylar

Člen představenstva

Tel: (0048) 690 009 008
E-mailová adresa: k.szylar@tbl.eu

Tomasz Łysakowski

Generální ředitel

Tel: (0048) 883 693 163
E-mailová adresa: t.lysakowski@tbl.eu

Arkadiusz Demski

Ředitel vývoje, inovací, poboček a HR

Tel: (0048) 533 396 389
E-mailová adresa: a.demski@tbl.eu

Mateusz Semczyk

Ředitel přepravy

Tel: (0048) 533 394 389
E-mailová adresa: m.semczyk@tbl.eu

Obchodní oddělení

Seweryn Kisilewicz

Ředitel obchodního oddělení

Tel: (0048) 883 693 933
E-mailová adresa: s.kisilewicz@tbl.eu

Natalia Sabat

Obchodní specialistka

Tel: (0048) 533 396 387
E-mailová adresa: n.sabat@tbl.eu

Pobočky

Maciej Lewicki

Ředitel pobočky Řešov

Tel: (0048) 533 396 390
E-mailová adresa: m.lewicki@tbl.eu

Michał Cwynar

Ředitel pobočky Łańcut

Tel: (0048) 533 396 380
E-mailová adresa: m.cwynar@tbl.eu

Piotr Skrypczuk

Ředitel pobočky Lublin

Tel: (0048) 883 693 588
E-mailová adresa: p.skrypczuk@tbl.eu

Tomasz Karbowski

Ředitel pobočky Krakov

Tel: (0048) 533 394 375
E-mailová adresa: t.karbowski@tbl.eu

Marcin Gorzkiewicz

Ředitel pobočky Katovice

Tel: (0048) 533 394 361
E-mailová adresa: m.gorzkiewicz@tbl.eu

Účetní oddělení

Natalia Żak

Vedoucí účetní

Tel: (0048) 690 487 325
E-mailová adresa: n.zak@tbl.eu

Izabela Kiełcz

Účetní

Tel: (0048) 690 487 325
E-mailová adresa: i.kielcz@tbl.eu